Продавець ЧП "Деллиф" розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
30 відгуків
Сільгосптехніка від професіоналів для професіоналів
+380663355833
+380 (98) 520-52-01
+380 (66) 335-58-33

Бочки для внесення рідкого гною, води

НАШІ асенізаційні / мулососні бочки виготовляються з металу товщиною від 5 мм до 10 мм .

Маємо пропозицію як стандартних бочок, так і можемо виготовити цистерну за індивідуальними розмірами, в залежності від виду робіт та умов, в яких вона Вами буде використовуватись.

 

Основні застосування та функції ассенізаторской бочки:

 

· відкачування вигрібних ям і комунальних та сільськогосподарських.

· викачування рідини, рідини, комунальних стічних вод.

· транспортування і розливання на поля і лукопасовищні угіддя.

· удобрення ґрунту.

· гасіння залишкових вогнищ пожежі в лісах та на полях

· транспортування води на будівництва і дороги.

· видаленням стоків зі зливових систем, колодязів, вигрібних ям, водоймищ і т. д.;

 

Заповнення ассенізаторской бочки можливо із-за негативного тиску, створюваного в баку компресором (насосом), що приводиться валом відбору потужності трактора. Спорожнення здійснюється надлишковим тиском або силою тяжіння.

 

Контроль якості та надійність

1. Більше 6 років серійного виробництва, тісний контакт з фермерськими господарства та іншими нашими клієнтами дозволило на сьогодні досягти досконалості моделей, що випускаються. Про це свідчить зведене до нуля звернення клієнтів на усунення технічних несправностей.

2. Відділ технічного контролю присутній на всіх етапах складання.

3. Особливу увагу приділяємо якості вхідних матеріалів, використовуваних у виробництві. Аргументований підхід до вибору постачальників.

4. Вся продукція проходить передпродажні випробування на стенді нашого підприємства.

 

Гарантія

Завод Делліф дає гарантію 12 місяців, якщо конструктив не зазнавав змін. На підприємстві організована служба сервісу, яка здійснює післягарантійне обслуговування.

Оплата.

Приймаємо будь-яку форму оплати. Умови оплати за домовленістю, можливі варіанти (передоплата повна, часткова передоплата, оплата по факту, післяплата).

Доставка.

ПП «Делліф» має в своєму розпорядженні автопарк. Найбільш вигідний прорахунок логістики беремо на себе. Можливий також самовивіз, доставка перевізником (після 100% передоплати).

 

Якщо у Вас, після прочитаного, залишилися питання, то Ви можете подивитися огляди на нашому youtube каналі "Фронтальні Навантажувачі Dellif" або зателефонувати до нас у відділ маркетингу +380663355833 +380985205201